روغن زیتون + روغن ماهی + تخم مرغ روی مو به من کمک کرد تا موهای سفیدم را سیاه کنم.


تا جایی که می توانید آب آملا مصرف کنید
     آب آملا را روی پوست سر بمالید و بگذارید یک شب بماند. با آب سرد بدون شامپو بشویید. هر روز از این دارو استفاده کنید، خودتان متوجه تغییر بزرگی خواهید شد
     رژیم غذایی غنی از پروتئین مصرف کنید
     سالم بخوابید
     زود بیدار شوید و ورزش هایی انجام دهید که روی رشد مو تاثیر می گذارد
     همیشه به موها دست نزنید
     سفر بدون استرس ضروری است، پس شاد باشید. استرس را بخشی از زندگی قرار ندهید
     نارگیل بخورید، به هر شکلی مصرف کنید
     استفاده از اتو مو یا خشک کن را به طور کامل متوقف کنید
     رنگ مو را آزمایش نکنید
     اگر نیاز به رنگ آمیزی دارید، mehendi مخلوط را اعمال کنید

این درمان ها را انجام دهید، در عرض 1 ماه تغییر بسیار خوبی احساس می کنید 


خمیری را با حنا، انگور فرنگی خشک، برگ کاری، هیبیسکوس... به مدت 45 دقیقه روی موها بمالید. زمان زیادی طول می کشد اما کار می کند 


چند کار وجود دارد که می توانید به طور طبیعی انجام دهید. کره را روی پوست سر خود ماساژ دهید، سپس شامپو، آرد گرم و مخلوط کشک شیر را بشویید. موها را مرتباً با خمیر پیاز بمالید و سیاه می شود، یک ویتامین مولتی ویتامین با روی و مس مصرف کنید که از سفید شدن آن جلوگیری می کند. مقداری پیاز را بجوشانید، بگذارید آب آن خنک شود و هنگام شامپو زدن روی موها بریزید. اگر نگران بو هستید می توانید از شامپوی میوه ای استفاده کنید. مقداری چای سیاه 2 قاشق غذاخوری بجوشانید. با آب، صاف کرده و خنک کنید و موها را آبکشی کنید. مقداری روغن نارگیل به اندازه ای که موهایتان را بپوشاند، با آب لیموی تازه، 3 قاشق غذاخوری مخلوط کنید. روی موها ماساژ داده و شانه کنید، بگذارید 1 ساعت بماند و شامپو بزنید. همچنین می توانید از جوش مریم گلی با آب استفاده کنید و موها را آبکشی کنید، این کار هر بار کمی رنگ به موهای شما می دهد، بنابراین چند هفته طول می کشد تا به رنگ دلخواه برسید. آب پیاز از سفید شدن زودرس و ریزش مو جلوگیری می کند. 


اگر هر یک از این عوامل در سبک زندگی روزانه شما وجود دارد، ابتدا باید آن را کنترل کنید و برنامه روزانه خود را به نظم و انضباط برسانید. چیز دیگری که می توانم بگویم این است که میوه های حاوی ویتامین C، D و B-Complex را بیشتر مصرف کنید. می توانید برگ کاری، انگور فرنگی هندی (آملا)، شیر، بادام، برنج قهوه ای را به رژیم غذایی خود اضافه کنید، این واقعا به رشد مو کمک می کند!

همچنین می توانم روغنی را برای تهیه به شما بگویم که می تواند نتایج فوری به شما بدهد!!:-)

شما به 100 میلی لیتر روغن نارگیل و یک مشت برگ کاری نیاز دارید. روغن را در تابه بریزید و برگ های کاری را روی آن بریزید. توجه کنید که فقط باید برگ کاری تازه بردارید!! آنها را بجوشانید تا برگها کاملاً سیاه شوند. وقتی این اتفاق افتاد شعله را خاموش کنید و بگذارید مخلوط کاملاً خنک شود. سپس مخلوط را فیلتر کرده و برگ های سیاه شده را جدا کنید. روغن را در شیشه نگه دارید و می توانید برای مدت طولانی استفاده کنید. یک روز قبل از حمام سر از این روغن استفاده کنید. این روغن واقعا موثر است اما باید به مدت یک ماه به طور مداوم از آن استفاده کنید تا نتایجی را مشاهده کنید. این باعث افزایش رشد موهای شما نیز می شود!!:-)

همچنین من می گویم، اگر می خواهید نتایج خوبی ببینید، استفاده از شامپوهای خشن یا شیمیایی را متوقف کنید! در عوض از شامپوهای ملایم یا طبیعی یا گیاهی استفاده کنید!! بسیاری از برندهای آیورودا وجود دارند که شامپوهای بسیار خوبی مانند Vitro، Biotique، سری سری، هیمالیا و البته پاتانجلی تولید می کنند.

استفاده بیش از حد از نرم کننده های شیمیایی برای نرم شدن و صاف کردن مو، یکی از دلایل اصلی سفید شدن مو در سنین پایین است. بنابراین اگر از آنها استفاده می کنید آنها را برای مدتی متوقف کنید و فقط گاهی از آنها استفاده کنید :-)

مقدار زیادی پروتئین بخورید. گوشت و تخم مرغ
    سبزیجات سبز تیره بخورید
    ویتامین A را یا از طریق مکمل یا از طریق رژیم غذایی با خوردن گوجه فرنگی، هویج، فلفل قرمز دریافت کنید.
    غذاهای دریایی غنی از ید و مس مانند خرچنگ و صدف بخورید
    استرس را تا می توانید کاهش دهید. یوگا خوب است.
    ویتامین B، اسید فولیک، بیوتین، مخمر آبجو،
    مقدار زیادی ویتامین امگا دریافت کنید
    ماساژ روغن نارگیل را روی پوست سر انجام دهید


فکر می کنم بله. حتی من متوجه شدم.

من 16 سال دارم و موهای سفید زیادی دارم و بعد شروع کردم به مراقبت کامل از موهایم و در کمال تعجب در حال سیاه شدن هستند.
اگر می توانید در عکس ببینید، من فقط یک مو از سرم کنده ام و می بینم که قسمت در حال رشد قبلاً سیاه شده است. واقعاً چگونه ممکن است؟ من خیلی تعجب کردم ?

اما بله... من متوجه شدم و مشاهده کردم که موهای سفید نیز می توانند سیاه شوند

میخوای بدونی چیکار کردم؟؟??

خب.. بهت میگم...مطمئن باش به کس دیگه ای نگی ?

بنابراین من از داروهای زیادی استفاده می کنم

مانند استفاده از آب پیاز در آخر هفته ها، اسپری شیر، چای، قهوه در 7-8 روز مانند اسپری شیر 4 روزه نسبت به چای بعد از 8 روز و بعد از قهوه.. (من هر چهارشنبه اسپری می کنم)

روغن را به طور منظم روی موها ماساژ دهید. میدونم موها و صورت هم خیلی چرب میشه? ولی فقط واسه موهاتون این کارو بکنید ?

من روغنهای مختلف رو روی موهام میزنم مثل روغن نارگیل، روغن کرچک، روغن خردل... 1 روز 1 روغن? ..تا حوصله مصرف روزانه یک روغن رو نداشته باشم?

خوب... و من از نرم کننده و سرم استفاده نمی کنم... فقط شامپو بزنید، که خیلی آیورودا است.

و بله... هر وقت از هینه استفاده می کنم با آب چای و پودر آمله مخلوط می کنم و یک شب می گذارم تا کاملا سیاه شود و سپس روی موها می زنم.

مطمئنم حوصله نداری???

و اینقدر نگران موهایت نباش.. در عوض شخصیتت را بساز تا همه تو را با رفتار خوبت بشناسند نه با رنگ مو

بلاخره...خوشحال باش...همین الان بخند..فقط برای من?لبخند زد؟ یا خندیدن ??

باشه..اجازه بده برم من دیگه دیر اومدم 


شما می توانید موهای خاکستری را معکوس کنید.

1. آب آملا را هر روز مصرف کنید.

2. برگ های کاری را خام بخورید و همچنین آن را روی موهای خود بمالید.

3. از روغن پیاز برای مو استفاده کنید.

4. مصرف b12 و ویتامین c را افزایش دهید.

و آخرین مورد شخصی من است

5. حداقل 15 دقیقه در روز به موسیقی آرام آرام گوش دهید.

با تشکر از همه شما. 


استفاده شخصی از روغن کرچک به من کمک کرد موهای خاکستری خود را به طور طبیعی به مشکی تبدیل کنم. این برای من کارساز بود زیرا موهایم در مراحل اولیه شروع به سفید شدن کردند، من از حنا استفاده می کردم اما شروع به خشک شدن موهایم کرد، بنابراین یک روز خوب دوستم به من پیشنهاد کرد روغن کرچک بزنم.

معجون جادویی من 2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل، 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون، 1 قاشق غذاخوری روغن کرچک و کپسول ویتامین E است (اینها به راحتی در بازار موجود هستند، فقط کافی است 2 کپسول را سوراخ کنید و ژل را از آنها خارج کنید). فقط این مخلوط را کمی گرم کنید و از ریشه تا نوک سر خود را بمالید. حدود 15 تا 20 دقیقه ماساژ دهید. و در صورت امکان یک شب بگذارید. در غیر این صورت حداقل یک ساعت قبل از شامپو نگه دارید. این کار نه تنها سفیدی را کاهش می دهد، بلکه موهای شما را نرم و قابل کنترل تر نشان می دهد. 

 

پیاز یکی دیگر از داروهای خانگی عالی برای مبارزه با موهای خاکستری است. این می تواند به افزایش کاتالاز، آنزیمی که به طور طبیعی به تیره شدن موهای شما کمک می کند، کمک کند. 2-3 قاشق غذاخوری آب پیاز، یک قاشق غذاخوری آب لیمو و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون را با هم مخلوط کنید. پوست سر خود را ماساژ دهید و بعد از 20-30 دقیقه بشویید. 


آملا یک انگور فرنگی هندی است که معجزه ای برای سفید شدن موها ایجاد می کند.

استفاده از آملا به هر شکلی می تواند بر مشکلات سفید شدن مو تأثیر بگذارد. و شما بعد از چند روز متوجه شگفتی خواهید شد.

نکات سفیدی زودرس مو را ذکر می کنم تا تا حد امکان کاهش یابد:

     شروع به نوشیدن آب آملا خام حداقل 2 قاشق در روز کنید
     آب آملا را به آرامی روی پوست سر خود بمالید و بگذارید یک شب بماند. شستشو با آب سرد بدون استفاده از شامپو روزانه (گاهی اوقات شامپو مشکلی ندارد)
     شروع به انجام یوگا بالیام کنید که در آن باید ناخن های خود را به یکدیگر بمالید. این تمرین را در یوتیوب پیدا کنید، بسیار آسان است
     روزانه مقدار زیادی آب بنوشید
     تا جایی که می توانید از رژیم غذایی غنی از پروتئین استفاده کنید. یا در صورت عدم امکان پودر پروتئینکس را روزانه در شیر مصرف کنید
     از نور خورشید روی پوست سر خود اجتناب کنید. هنگام بیرون رفتن از خانه، موهای خود را با پارچه نخی بپوشانید

اگر به طور جدی این نکات بالا را دنبال کنید، مطمئن هستم که تنها در عرض 1 ماه تغییر فوق العاده ای را احساس خواهید کرد. 


در چاتنی برگ کاری به طور منظم، آب آملا، ترشی، مورابا (آملا پیری را معکوس می کند) - آملا (انگور فرنگی هندی) بهترین دارو برای جوان ماندن و داشتن ظاهری پرانرژی است. ارزش دارویی آملا - ویتامین C بسیار بالاتر از پرتقال، لیمو و سایر مرکبات است.

تغییر رژیم غذایی نارگیل از نارگیل در تمام ظروف استفاده کنید، شیر نارگیل را روی پوست سر بمالید و بعد از 30 دقیقه بشویید.

اگر علائمی از سفید شدن زودرس دارید - از روش های بالا استفاده کنید. این عادات غذایی باید برای مدت طولانی ادامه داشته باشند، زمان می برد - شما می توانید نتایج را تنها بعد از 3 تا 4 ماه مشاهده کنید. 

تعدادی زیادی از رادیکال های آزاد هستند که که ممکن است سبب آسیب رساندن به فولیکول های مو و ملانین که وظیفه اونها تولید رنگدانه سیاه و سفید هست بشه و  هنگامی که ملانین ها انباشته میشن، مو شروع به خاکستری شدن میکنه. املا یا انگور فرنگی هندی، یک ماده فارغ از آنتی اکسیدان است و از رادیکال های آزاد که سبب آسیب رساندن به مو هستند جلوگیری میکنه. و واقعا به حفظ رنگ طبیعی مو کمک میکنه. املا میتونه بصورت روغن و یا خمیر استفاده بشه.
روشهای درمانی رفع سفیدی مو با املا (انگور فرنگی هندی) Amla:

 
املا + روغن نارگیل = زمانی که املا با روغن نارگیل مخلوط بشه علاوه بر اینکه برای خاکستری مو مفید هست باعث صاف شدن مو هم میشه.

مواد لازم و روش تهیه:

    روغن نارگیل ۱ فنجان
    پودر املا ۲ قاشق غذاخوری

پودر املا باید کاملا خشک باشه، چنانچه  مرطوب بود برای یک یا دو ساعت اون رو جلوی آفتاب پهن کنید.

درون قابمله ای روغن نارگیل رو بریزد و بگذارید روی اجاق تا جوش بیاد. سپس پودر املا رو اضافه کنید و کمی هم بزنید تا مخلوط یکدستی درست بشه. وقتی که رنگ مخلوط قهوه ای تیره مایل به مشکی شد قابلمه رو از روی اجاق بردارید. این مخلوط را درون ظرفی بریزید و به طور مدام از اون استفاده کنید. روش استفاده: این مخلوط  رو روی موهای خاکستری بمالید و ماساژ بدید. این یک روش طبیعی برای درمان موهای خاکستری هست.
املا +  روغن بادام

مواد لازم و روش تهیه:

    ۲ قاشق غذاخوری پودر املا
    ۱ فنجان کوچک از روغن بادام

  اولاْ، مطمئن شید که پودر املا کاملا خشک باشه. روغن بادام و املا رو درون قابلمه ای بریزید و روی حرارت بگذارید تا جوش بیاد. وقتی به رنگ تیره دراومد از روی اجاق بردارید و اجازه بدید تا خنک بشه. سپس درون طرفی بریزید و بطور مداوم ازش استفاده کنید. روش استفاده بصورت ماساژ روی مو هست. ( در این روش میتونید از آب املا هم استفاده کنید)

املا + روغن اکالیپتوس = این عصاره  می تونه موهای خاکستری تنها در پانزده بار استفاده، درمان کند.

مواد لازم و روش تهیه:

    دانه های کوچک املا
    چای دم شده ( بهتره که جوشیده شده باشه)
    روغن اوکالیپتوس
    یک قاشق غذاخوری کشک
    چند قطره آب لیمو
    یک عدد تخم مرغ

ابتدا چند تا املا رو برای چند ساعت بگذارید تا خیس بخوره، سپس جوشانده چایی و  روغن اوکالیپتوس رو اضافه کنید. این مخلوط رو درون یک ظرف آهنی بریزید و به مدت یک شبانه روز بگذارید تا بمونه. روز بعد مابقی مواد ( کشک، آب لیمو و تخم مرغ) رو به مخلوط قبلی اضافه کنید.  موهای خاکستری رو با این مخلوط ماساژ بدی و بعد از نیم ساعت موهاتون رو شستشو بدین. این درمان رو دو بار در ماه تکرار کنید.

 
املا + آب لیمو = این مخلوط، یک درمان عالی برای درمان مو است.

مواد لازم و روش تهیه:

۲ قاشق غذاخوری پودر انگور فرنگی ( املا)

یک قاشق غذاخوری کشک

چند قطره آب لیمو

پودر املا رو با چند قطره آب لیمو و ۱ قاشق غذاخوری کشک مخلوز کنید تا یک خمیر یکدستی درست شه.

این خمیر رو به مدت ۴۵ دقیقه روی پوست سر قرار بدین و سپس با آب گرم  موهاتون رو بشویید.

این درمان رو بصورت تناوبی هر چند روز یکبار تا  زمانی که شما به نتایج مثبت برسید، تکرار کنید.


من 24 ساله هستم و 2 سال پیش سفیدی زودرس مو را با موفقیت برگرداندم. وقتی 17 ساله بودم موهایم زود سفید شد و وقتی در 18 سالگی مدرسه را ترک کردم، سرم پر از موهای خاکستری (20 تا 30 تایی قابل مشاهده) بود.

بعد از امتحان کردن بسیاری از روغن‌ها، که به هیچ وجه جواب نداد، به مدت 3 سال هر روز صبح طبق تجویز قبل از صبحانه، آب آملا توسط داروخانه آپولو را مصرف کردم و موهای خاکستری از بین رفت. هیچ تغییری در رژیم غذایی، محیط اطراف، هوا یا آب وجود نداشت.

امیدوارم کمک کند.

باور نکردنی به نظر می رسد اما این یک داستان واقعی است